USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Pousada E Suites Ecologia Lencois Lencois Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Pousada e Suítes Ecologia Lençóis Lencois Pousada e Suítes Ecologia Lençóis Lencois Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Pousada E Suites Ecologia Lencois

ex. Pousada E Suítes Ecologia Lençóis

Rezerwacja online
2026-09-28
2026-09-29

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

41

Pousada E Suites Ecologia Lencois 2*

 Bezpłatne Wi-Fi

Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Hotel Pousada E Suites Ecologia Lencois oferuje również Wi-Fi w miejscach publicznych.

Poco Harley znajduje się 2 km od tego hotelu, wówczas gdy Praça do Coreto leży w odległości 13 min spacerem stąd. W okolicy znajdują się także obiekty przyrodnicze, takie jak Chapada Diamantina, które znajdują się w zasięgu ręki od wygodnego hotelu. Pousada E Suites Ecologia jest położony 900 m od dworca autobusowego Terminal Rodoviario de Lencois, natomiast Cachoeirinha jest w prawie 2,1 km.

Pobliskie lokale gastronomiczne, w tym restauracja Canto no Bosque Restaurante, znajdują się w prawie 2 km.


Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
  • Parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Usługi

  • Obsługa pokojowa

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Taras
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 21:00
Wyjazd: od 06:00 do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z hotelu Pousada E Suites Ecologia Lencois?

    Podróż od hotelu Pousada E Suites Ecologia Lencois do centrum miasta zajmuje 15 min spacerem.
  • ❓

    Czy w 2-gwiazdkowym hotelu Pousada E Suites Ecologia Lencois dostępny jest parking?

    Tak, 2-gwiazdkowy hotel Pousada E Suites Ecologia Lencois ma parking za darmo.
  • 🕗

    Jaka jest godzina wymeldowania w hotelu Pousada E Suites Ecologia Lencois?

    Goście hotelu Pousada E Suites Ecologia Lencois muszą wymeldować się o 11:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w wygodnym hotelu Pousada E Suites Ecologia Lencois?

    Średnia cena pokoju w wygodnym hotelu Pousada E Suites Ecologia Lencois to 32 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-28
2026-09-29

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Pousada E Suites Ecologia Lencois, Brazylia

Ba-144, 226 Pousada Ecologia, Lencois, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © chapada-diamantina-hoteis.com

All rights reserved